Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zajęcia dodatkowe płatne

Zajęcia dodatkowo płatne dla chętnych dzieci

Zapraszamy chętne dzieci do udziału w zajęciach dodatkowych do przedszkola na Białołęce:

  • Zajęcia akrobatyczneforma aktywności fizycznej podczas której kładziemy nacisk na indywidualne podejście do dziecka w celu zapewnienia mu możliwości wszechstronnego rozwoju psych-fizycznego, zdobycia nowych i doskonalenia posiadanych umiejętności ruchowych.

  • Zajęcia taneczno – baletoweCiocia Kasia w naszym przedszkolu, pracuje z nami od wielu lat. Wprowadza dzieci w świat tańca, baletu i ruchu scenicznego. Te zajęcia to spotkanie ze sztuką na których dzieci poznają możliwość wyrażania emocji poprzez szeroko pojęty taniec i ruch. Lekcje baletu doskonale kształtują postawę koordynację ruchową oraz wrażliwość na muzykę.

  • Zajęcia lego- Uczymy, Bawimy i Budujemy z klockami LEGO.  Dla dzieci nasze zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje. 

  • Zajęcia z piłki nożnej - Ogólnorozwojowe zajęcia z piłki nożnej w przedszkolu Misio na Białołęce. Lekcje pozwalają dziecku zapanować nad emocjami oraz wyćwiczyć systematyczność i skupienie. Dodatkowo wpływają na poprawną postawę malucha. Dzięki zajęciom dziecko świetnie się bawi, a równocześnie aktywnie spędza czas, rozwijając swoje umiejętności motoryczne.

Modlińska 248D
 
Nasze placówki
 
Modlińska 285B