Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zajęcia dodatkowo płatne

Zajęcia dodatkowo płatne dla chętnych dzieci

Zapraszamy chętne dzieci udziału do w zajęciach dodatkowych do przedszkola na Białołęce:

  • Zajęcia karate- to przede wszystkim ćwiczenia ogólnorozwojowe, nauka etykiety, a także zabawy ruchowe. Pozwalają one dzieciom na harmonijny rozwój psychofizyczny i wspólną zabawę z rówieśnikami. W przypadku dzieci, na ciosy karate kładziony jest mniejszy nacisk niż w przypadku nauki karate dla dorosłych. Zasady karate to: doskonalenie charakteru,obrona prawdy,rozwijanie siły ducha,przestrzeganie zasad etykiety,wystrzeganie się porywczości.

  • Zajęcia taneczno – baletowe –Ciocia Kasia w naszym przedszkolu, pracuje z nami od wielu lat. Wprowadza dzieci w świat tańca, baletu i ruchu scenicznego. Te zajęcia to spotkanie ze sztuką na których dzieci poznają możliwość wyrażania emocji poprzez szeroko pojęty taniec i ruch. Lekcje baletu doskonale kształtują postawę koordynację ruchową oraz wrażliwość na muzykę.

  • Zajęcia Ceramiki- W krótkim czasie dzieci zostają prawdziwymi ekspertami w dziedzinie garncarstwa. Wzmaga to poczucie własnej wartości dziecka i pozwala uwierzyć we własne siły.w czasie zajęć dzieci:poznają różne rodzaje gliny, jej właściwości, uczą się różnych technik zdobienia i lepienia oraz szkliwią wykonane i wypalone prace. 

  • Zajęcia z piłki nożnej - Ogólnorozwojowe zajęcia z piłki nożnej w przedszkolu Misio na Białołęce. Lekcje pozwalają dziecku zapanować nad emocjami oraz wyćwiczyć systematyczność i skupienie. Dodatkowo wpływają na poprawną postawę malucha. Dzięki zajęciom dziecko świetnie się bawi, a równocześnie aktywnie spędza czas, rozwijając swoje umiejętności motoryczne.

Modlińska 248D
 
Nasze placówki
 
Modlińska 285B
facebook