O nas

Niepubliczne Przedszkole "MISIO" rozpoczęło działalność edukacyjną w grudniu 2002 roku przy ul. Modlińskiej 248d. Działamy w oparciu o wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Placówka funkcjonuje w wolnostojącym budynku w pięknej, zalesionej części Białołęki. Wokół budynku znajduje się plac zabaw, który umożliwia dzieciom zabawy na świeżym powietrzu. Zapraszamy również do nowej placówki przy ul. Modlińskiej 285b. Atrakcyjne czesne obejmuje bogatą ofertę zajęć wspierających rozwój dziecka. Dysponujemy własną kuchnią.

Wykształcona i doświadczona kadra pedagogiczna wspomaga rozwój emocjonalny dzieci zapewniając im poczucie bezpieczeństwa oraz uczy tolerancji i współżycia w grupie. W przedszkolu panuje miła i ciepła atmosfera. Rozwijamy u dzieci zainteresowania kulturalne , językowe i artystyczne. Organizujemy występy teatrzyków dziecięcych oraz spotkania z ludźmi różnych zawodów, język angielski jest u nas codziennie. Prowadzone są  zajęcia objęte programem nauczania oraz zajęcia kulinarne, plastyczne i ekologiczne. Na życzenie rodziców organizowane są na terenie przedszkola spotkania integracyjne rodziców np. pikniki rodzinne. Ponadto zapewniamy cztery posiłki dziennie, które przygotowywane są zgodnie z wymaganiami dietetycznymi małego dziecka.

Zapraszamy wszystkie dzieci z Tarchomina, Białołęki, Legionowa i Jabłonny do naszego przedszkola! Skontaktuj się z nami i zapisz swoje dziecko do przedszkola na Tarchominie!

Nasi pracownicy odbyli pediatryczny kurs pierwszej pomocy (dla opiekunów dzieci i niemowląt) zorganizowany przez Centrum Szkoleniowe MOO PCK

Modlińska 248D

Nasze placówki