Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe:

  • J. angielskizajęcia prowadzone są przez Ciocię Kasię codzienne (20 – 30 minut w zależności od wieku dzieci), w formie zabawy przy wykorzystaniu zabaw ruchowych, rymowanek, piosenek, zagadek oraz historyjek. Miś Teddy oraz kot Cookie wprowadzają dzieci w świat języka angielskiego. Tak nabyte doświadczenia będą stanowiły fundament do kontynuowania nauki w szkole.

  • Rytmika- wujek Rafał prowadzi zajęcia niczym Robert Kubica bolid formuły 1. W trakcie rytmiki podróżujemy po całym świecie, jesteśmy kowbojami, poszukiwaczami skarbów, a nawet sportowcami. Wszystko w rytmie pianina i lubianych przez dzieci piosenek

  • Gimnastyka korekcyjna są to zajęcia prowadzone przez ciocię Beatkę B., które rozwijają koordynację wzrokowo – ruchową, zmysł równowagi, koncentracji i wiele innych obszarów. Prowadzone w każdej grupie wiekowej.

  • Terapia logopedyczna – jest prowadzona w formie zabawy. Pani Kinga wykorzystuje podczas zajęć różnorodne pomoce, żeby ćwiczenia były nudne, dzieci rysują, lepią, układają puzzle, grają w gry planszowe, ćwiczą buzie przy lusterkach, wydłużają oddech za pomocą kolorowych piórek, dmuchają mydlane bańki i robią wiele innych ciekawych rzeczy, pani logopeda stara się aby zajęcia były urozmaicone i atrakcyjne.

  • Psychologzajęcia uspołeczniające mające na celu skupienie się na współpracy, dobrych relacji, poszerzania kompetencji społecznych wśród dzieci. Prowadzi konsultacje z Rodzicami.

Modlińska 248D
 
Nasze placówki
 
Modlińska 285B
facebook